„Csak pozitív tapasztalataim vannak, mind a várandósgondozás, mind a szülést tekintve. Program császár volt, minden úgy ment végig ahogy előre elmondták. Végig nagyon kedves és segítőkész volt mindenki, szuper volt, hogy apa végig velünk lehetett. 3. gyermek, de most először látogatott meg szoptatási tanácsadó, gyógytornász. Bárcsak mindegyik gyerkőcöm ilyen körülmények között született volna.”
