Skip to content Skip to footer

„Mindenki nagyon profi és türelmes. Első gyermekemet szültem náluk, és az ott töltött 3 nap alatt rengeteget segítettek és támogattak mind a felépülésemben mind a babám ellátásának megtanításában. Csak ajánlani tudom a kórházat. Ha lesz testvér őt is biztosan itt szeretném világra hozni.”