„Abszolút nem bántuk meg, hogy itt született az első babánk. Bár nincs viszonyítási alapunk, de abszolút pozitív élmény volt mind a szülés, mind pedig az utána bent töltött pár nap. Mindenki végtelenül kedves és segítőkész.
Még egyszer köszönjük! :)”
