Skip to content Skip to footer

„Mindenkinek ilyen szülésélményt kívánok, mint amit itt éltem át. A nővérek, szülésznők, orvosok, de még a takarítónők is elmondhatatlanul segítőkészek, kedvesek és szakmailag felkészültek. Nem hiszem, hogy ennél nagyobb biztonságban tudtam volna magam érezni bárhol máshol.

Az intézmény modern és elegáns, az ételek pedig nagyon jók voltak. Nem hiszem, hogy innen bárki képes lenne rossz élménnyel távozni, így bátran ajánlom mindenkinek életem során. Én legalábbis biztosan még visszatérek a következő gyermekemmel :)”