Skip to content Skip to footer

„Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. Programozott császárral szültem, szuper szakembereknél. Külön kiemelném Dr. Valler Krisztiánt, aki végig nyugtatott, és elmondta épp mi történik a műtét alatt. Ami még nagy extra, hogy apa is bent tudott aludni velünk. Neki is megmutatták a pelenkázást, etetést, fürdetést. Minden kérdésünkre készségesen válaszoltak. Csak ajánlani tudom a szülészetet! Szerintem árban is jók más kórházakhoz képest. Abszolút 5 csillag.”