„Maximálisan elégedettek voltunk mindennel. Nagyon kedves és segítőkész volt mindenki. Programozott császárral szültem, szuper szakembereknél. Külön kiemelném Dr. Valler Krisztiánt, aki végig nyugtatott, és elmondta épp mi történik a műtét alatt. Ami még nagy extra, hogy apa is bent tudott aludni velünk. Neki is megmutatták a pelenkázást, etetést, fürdetést. Minden kérdésünkre készségesen válaszoltak. Csak ajánlani tudom a szülészetet! Szerintem árban is jók más kórházakhoz képest. Abszolút 5 csillag.”
