„A lehető legjobb döntésünk volt a Medicare, örülök, hogy itt hozhattam világra első gyermekem!
Várandósgondozást és a szülés során bent töltött 4 napot egyaránt pozitívan éltem meg.
Hangulat, kiszolgálás, ellátás mind tökéletes volt.
Az orvosok, az aneszteziológus, a szülèsznők, àpolók is szakmailag hozzàèrtők.
Külön köszönet a szuper kedves aneszteziológusnak és szülésznőnek amiért alaposan elláttak műtét során és mindent megtettek értem.
Csecsemőgondozók között vannak szigorúbb ès dajkàlósabb típusok de mindegyik az egèszsègünkèrt dolgozott és segített amiben csak tudott.
Köszönöm, hogy minden kérdésemre mindig készségesen válaszoltak, tájékoztattak és ennyire empatikusan foglalkoztak Velem.
Ajánlom Mindenkinek mint kórház és szülészet!”
