Skip to content Skip to footer

„Köszönjük a lehetőséget és az emberséges hozzáállást az egész csapatnak. Ugyan nem ismerhettünk meg mindenkit, de akikkel találkoztunk (orvosok, csecsemősök, szülésznők, műtősök stb.) mindenki kedves, segítőkész és megértő volt. Külön hálával tartozom a műtőben az aneszteziológusaimnak (sajnos a nevükre nem emlékszem), mert végig nyugtattak, támogattak, különösen a hölgy, aki megölelt és empatikusan állt hozzám a császármetszés előtt. Dr. Jánosy Gábornak köszönöm a munkáját. Kiemelném a szülésznők közül Ivettet és Vikit, Ivett biztosította az apukának a bőrkontaktust, Vikinek pedig a segítségét köszönöm az első mosakodásnál, az ember ilyen kiszolgáltatott helyzetben fél a megaláztatástól, de ennek itt nyoma sem volt. Dávid (a kisfiúnk) ugyan nem tudja megköszönni szóban a gondoskodást, de biztosan elégedett. 🙂 A szoba felszerelt, tiszta, higiénikus. Apuka kora reggeltől – késő estig bent lehetett velünk az egyszemélyes szoba választása mellett is. Köszönjük még egyszer és ajánljuk azoknak, akik magánintézményben szeretnék világra hozni a gyermeküket. :)”