„Mindenki nagyon kedves volt és segítőkész volt! A szoba és szülőszoba is felszerelt és tiszta volt! Köszönünk mindent a cuki csecsemősöknek és a kedves szülésznőknek 🙂 ahogy a szülésznőnk mondta búcsúzáskor két év múlva találkozunk, csak akkor egy kislánnyal :)”
